Все города > Львов > Shanti People в Underground (Львів)

Shanti People в Underground (Львів)


274
20
мая
20:00

UNDERGROUND
Kopernika 17 79000 Львов Украина
Великий сольний концерт електронного гурту Shanti People!

Надихнувшись недавньою подорожжю до Індії, учасники проекту підготували багато нового матеріалу, який і буде презентований під час львівського виступу.

Перший трек із нового альбому «Shiva Tandava Stotram» вже доступний і мережі:
Відеотізер: https://www.youtube.com/watch?v=DQWls7b8eL4
Аудіо: https://soundcloud.com/shanti_people/shanti-people-shiva-tandava-stotram

Shanti People завжди роблять свої виступи унікальними, щоб зберегти екзотичну самобутність і спілкуватись з публікою на зрозумілій багатьом мові електронної музики.

За останній рік гурт встиг записати новий альбом «Urban Mantras», уже другий в дискографії проекту, повиступати із сольними концертами по всій Україні, підготувати проект по мотивам древнього епосу «Ramayana. Діалоги про вічне» в колаборації із Антоном Слєпаковим (Вагоновожатые) та Валерієм Горловим (Maoya).

Ума, вокалістка проекту: "Мантри не тільки усувають тривоги та приносять умиротворення розуму та серцю, вони допомагають розуміти природу створення, тому для нас це, в першу чергу, практика самоусвідомлення. А в своїй творчості ми намагаємось передавати їх через зрозумілу багатьом електронну музику. Ми дуже радіємо, що можемо поділитись цим скарбом з нашими слухачами. Ефект від прослуховування буде не тільки естетичним".

20 травня 2016
Клуб UNDERGROUND
Вартість квитків - 60 грн (передпродаж), 80 грн в день концерту. Телефон: 032 225 75 50.