Все города > Львов > Вечір розумної музики. Estoner, Kannabinõid (Естонія), Гравіцапа | 17.05, UNDERGROUND

Вечір розумної музики. Estoner, Kannabinõid (Естонія), Гравіцапа | 17.05, UNDERGROUND


126
17
мая
20:00

UNDERGROUND
Kopernika 17 79000 Львов Украина
Після одночасного випуску своїх альбомів, два важковаговики рок-сцени Естонії розпочали 16 денний тур по всій Європі, охоплюючи 10 країн, в результаті чого північний heaviness ЗАВІТАВ У ВАШ ДІМ.

Estoner - ветеран психоделічної / Стоунер / дум-сцени Таллінна, активний більше 6 років і знаний як гурт на шляху до нивих досвідів. Estoner змішує жанри, стилі, звучання і тони разом, спворюючи музику, яка викликає галюцінації. Те, що починалося як Kyuss і Down worship, швидко перетворилася в величезне місиво, в якому все голосно і важко, змішаний сладж, стоунер та дум, приправлені здоровою дозою прогу і блек металу.

Після випуску свого дебютного альбому "The Stump Will Rise" в 2012 гурт набув великої популярності в Естонії і розпочав тур по Європі, який привів музикантів до Франції. Протягом декількох років Estoner продовжував експериментувати з жанрами і звуками і відродився з глибоко підземної кори з більш низьким звучанням, представляючи новий альбом в квітні 2016 року. Зараз гурт планує 2-тижневий тур по Європі.

Kannabinõid - Стоунер / дум павер-тріо з Таллінна, Естонія. Сформувалися в 2009 році на взаємній повазі до рифу. В 2012 році випустили однойменний EP. Після деяких дуже гучних живих виступів, коротких пауз і змін складу, гурт відіграє тур по Європі на підтримку їх першого LP "Troon".

Львівський сапорт - давноочікувана реінкарнація групи Gravitsapa

Львів, 17 травня, 20:00
UNDERGROUND (Коперника, 17)
передпродаж 60 грн, у день концерту 80 грн