Все города > Львов > Лінія Втечі: ZaxidFest Edition - 28.05 UNDERGROUND

Лінія Втечі: ZaxidFest Edition - 28.05 UNDERGROUND


149
28
мая
18:00

UNDERGROUND
Kopernika 17 79000 Львов Украина
Лінія Втечі [творчі акції. львів] цього травня відзначить 7 років від часу свого першого фестивалю в трамвайному депо. Святкуємо гучно, дуже різностильово і свіжо. Чотири нові українські групи будуть виступати в клубі UNDERGROUND, який ви всі так полюбили за останній рік. Ми поєднаємо цей крутий концерт з прослуховуванням до нашого душевно братського фестиваль ЗАХІД, адже кожна з цих груп має шанс потрапити на одну з його сцен.

За сім років діяльності у Львові Лінія Втечі провела три фестивалі у трамвайному депо, організувала понад 30 виставок та акцій. Також провела більш ніж 250 концертів гуртів і виконавців з України та з-за кордону у абсолютно різних стилях музики. "Ми робили концерти у депо і в сквоті, у підземному переході і в різних кафе, у клубах і просто неба," - пригадують організатори. З цього часу Лінія Втечі осіла в одному із львівських клубів, має свою програму на радіо Сковорода і допомагає з поширенням у світ музики та творчості тих, кого маєте побачити.

Тож, як маленький підсумок активного періоду свого існування, 28 травня Лінія Втечі пропонує на вибір слухачів на одному фестивалі повноцінні концерти чотирьох кардинально різних гуртів із різних куточків України. У лайн-апі події - представників нової та неординарної української музики:

Злые Морозы (Запоріжжя) - панк-шансон
Small Depo (Київ) - post-punk
Lemko Bluegrass Band (Львів) - folk-blues
Octopus Kraft (Дрогобич) - post-metal

28 травня, UNDERGROUND (Львів, вул. Коперника, 17)
Початок о 18:00
вартість квитків: передпродаж - 100 грн. (бар Люфта), в день концерту - 150 грн. Телефон: 032 225 75 50.